Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22 Złącze laboratoryjne: bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Модель: T-BL-4A-39-22
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.003 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Złącze bananowe 4mm STÄUBLI BL-4A-39-22
Złącze bananowe 4mm, gniazdo, 30VAC/60VDC, 32A
Gniazdo bananowe 4mm przystosowane jest do pracy z napięciem znamionowym 30V AC oraz 60V DC przy prądzie znamionowym 32A. Element ten wyposażony jest w pozłacane styki, co zapewnia stabilność połączeń w układach pomiarowych.
Złącze przeznaczone jest do montażu poprzez lutowanie na przewodach pomiarowych o przekroju do 2,5mm² oraz średnicy zewnętrznej do 3,9mm. Całkowita długość elementu wynosi 43,5mm, a korpus wykonany jest w kolorze czerwonym.
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.