Модель: T-BL2-12/20-0.65-22
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.014 kg
Відгуки: 0
Listwa gniazdowa STÄUBLI BL2-12/20-0.65-22
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Listwa gniazdowa bananowa 2mm, 10A, 30VAC/60VDC
Listwa gniazdowa wyposażona w 20 gniazd bananowych 2mm w kolorze czerwonym. Komponent został zaprojektowany do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC, przy maksymalnym prądzie znamionowym wynoszącym 10A.
Zastosowano styki wykonane z mosiądzu, które zostały dodatkowo złocone w celu poprawy parametrów połączeniowych. Odległość w rastrze między rzędami wynosi 12mm, co umożliwia sprawny montaż w układach pomiarowych.