Модель: T-I-EB4-IFA-25
Виробник: STÄUBLI
Waga: 0.004 kg
Відгуки: 0
25A STÄUBLI I-EB4-IFA-25
Опис
Gniazdo bananowe STÄUBLI I-EB4-IFA-25
Gniazdo bananowe 4mm, prąd znamionowy 25A
Gniazdo bananowe 4mm przeznaczone jest do montażu w obudowach złączy. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 25A.
Całkowita długość komponentu wynosi 17mm. Obudowa została wykonana w kolorze zielonym.
25A STÄUBLI I-EB4-IFA-25
Характеристики
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
25A STÄUBLI I-EB4-IFA-25