Модель: T-WAKROYE32K09
EAN: 5907624025097
Виробник: SONEL
Waga: 0.138 kg
Відгуки: 0
Zacisk krokodylkowy SONEL WAKROYE32K09
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zacisk krokodylkowy 32A, napięcie 11kV, zakres chwytania 43mm
Zacisk krokodylkowy SONEL WAKROYE32K09 to akcesorium pomiarowe przeznaczone do pracy pod wysokim napięciem do 11kV. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 32A oraz umożliwia chwytanie przedmiotów o maksymalnej średnicy 43mm.
Złącze posiada izolowaną konstrukcję, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywanych pomiarów. Montaż akcesorium odbywa się poprzez wtykowe gniazdo 4mm. Produkt dostępny jest w kolorze żółtym.