Модель: T-WAKROYE20K02
EAN: 5907624000384
Виробник: SONEL
Waga: 0.024 kg
Відгуки: 0
Zacisk krokodylkowy SONEL WAKROYE20K02
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zacisk krokodylkowy 20A, 1kV, zakres chwytania do 16mm
Zacisk krokodylkowy w wersji izolowanej przeznaczony jest do wykonywania połączeń pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 20A oraz napięciem znamionowym 1kV. Maksymalny zakres chwytania zacisku wynosi 16mm.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż wtykowy poprzez gniazdo 4mm. Produkt jest utrzymany w kolorze żółtym. Urządzenie spełnia wymagania norm CAT III 1000V oraz EN 61010.