Модель: T-WAKROKPL10MINI
EAN: 5907624029071
Виробник: SONEL
Waga: 0.02 kg
Відгуки: 0
Zacisk krokodylkowy SONEL WAKROKPL10MINI
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Zacisk krokodylkowy 10A, 1kV, zakres chwytania 8mm
Zacisk krokodylkowy SONEL WAKROKPL10MINI przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Element przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym 10A oraz napięciem znamionowym 1kV. Maksymalny zakres chwytania szczęk wynosi 8mm.
Konstrukcja zacisku umożliwia montaż za pomocą gniazda 2mm. Produkt spełnia wymagania norm bezpieczeństwa CAT III 1000V, CAT IV 600V oraz EN 61010. W zestawie znajdują się 2 sztuki zacisków w kolorach czarnym i czerwonym.