Модель: T-WAPRZ1X8REKRO15KV
EAN: 5907624028913
Виробник: SONEL
Waga: 0.279 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ1X8REKRO15KV
Опис
Przewód pomiarowy 1,8m, wtyk bananowy 4mm, 15kV, czerwony
Przewód pomiarowy o długości 1,8 metra przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Wyposażony został w wtyk bananowy 4 mm oraz zacisk krokodylkowy, co pozwala na stabilne podłączenie w warunkach laboratoryjnych i serwisowych. Produkt charakteryzuje się czerwoną izolacją przewodu.
Parametry techniczne uwzględniają napięcie znamionowe na poziomie 15 kV. Konstrukcja spełnia wymogi norm EN 61010 oraz kategorii bezpieczeństwa CAT IV 1000 V.