Модель: T-WAPRZ1X8BUKRO15KV
EAN: 5907624028920
Виробник: SONEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ1X8BUKRO15KV
Опис
Przewód pomiarowy 1,8m, wtyk bananowy 4mm i zacisk krokodylkowy
Przewód pomiarowy o długości 1,8 m wyposażony jest w wtyk bananowy 4 mm oraz zacisk krokodylkowy. Produkt dedykowany jest do pracy z napięciem znamionowym wynoszącym 15 kV.
Konstrukcja przewodu spełnia wymagania normy EN 61010 oraz kategorii bezpieczeństwa CAT IV 1000V. Element wykończony jest w kolorze niebieskim.