Модель: T-WAPRZ1X8BLKROE15KV
EAN: 5907624028906
Виробник: SONEL
Waga: 0.315 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ1X8BLKROE15KV
Опис
Przewód pomiarowy 15kV, wtyk bananowy 4mm, krokodyl 1,8m
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ1X8BLKROE15KV charakteryzuje się napięciem znamionowym wynoszącym 15kV. Konstrukcja przewodu o długości 1,8m obejmuje wtyk bananowy 4mm oraz zacisk krokodylkowy, a zastosowana wersja złącza jest w pełni ekranowana. Element posiada kolor czarny.
Akcesorium spełnia wymogi norm bezpieczeństwa CAT IV 1000V oraz EN 61010, co potwierdza przystosowanie do pracy w wymagających środowiskach pomiarowych.