Модель: T-WAPRZ020BUKRO15KV
EAN: 5907624028968
Виробник: SONEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ020BUKRO15KV
Опис
Przewód pomiarowy 20m, napięcie znamionowe 15kV
Przewód pomiarowy o długości 20 metrów został zaprojektowany do realizacji połączeń w układach wysokonapięciowych. Konstrukcja przewodu obejmuje wtyk bananowy 4 mm oraz zacisk krokodylkowy, co umożliwia pewne podłączenie do punktów pomiarowych.
Element charakteryzuje się napięciem znamionowym wynoszącym 15 kV i wykonany jest w kolorze niebieskim. Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w normie EN 61010 oraz posiada klasyfikację CAT IV 1000V.