Модель: T-WAPRZ020BLKROE15KV
EAN: 5907624029040
Виробник: SONEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ020BLKROE15KV
Опис
Przewód pomiarowy 20m, 15kV, ekranowany
Przewód pomiarowy o długości 20 metrów jest przeznaczony do pracy z napięciem znamionowym do 15kV. Produkt wyposażony został w ekranowane złącza, co przekłada się na parametry transmisyjne podczas prowadzenia pomiarów wysokonapięciowych.
Konstrukcja przewodu obejmuje wtyk bananowy 4mm oraz zacisk krokodylkowy w kolorze czarnym. Komponent spełnia wymogi normy EN 61010 oraz kategorii pomiarowej CAT IV 1000V.