Модель: T-WAPRZ010BUKRO15KV
EAN: 5907624029033
Виробник: SONEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ010BUKRO15KV
Опис
Przewód pomiarowy 10m, 15kV, wtyk bananowy 4mm i krokodyl
Przewód pomiarowy o długości 10 metrów wyposażony jest w wtyk bananowy 4 mm oraz zacisk krokodylkowy. Produkt charakteryzuje się napięciem znamionowym wynoszącym 15 kV, co umożliwia jego zastosowanie w wymagających pomiarach wysokiego napięcia.
Element ten jest wykonany w kolorze niebieskim. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 61010 oraz posiada kategorię bezpieczeństwa CAT IV 1000 V.