Модель: T-WAPRZ010BLKROE15KV
EAN: 5907624028951
Виробник: SONEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ010BLKROE15KV
Опис
Przewód pomiarowy 10m, napięcie znamionowe 15kV, wtyk bananowy
Przewód pomiarowy o długości 10 m został wyposażony w ekranowane złącza, w tym wtyk bananowy 4 mm oraz zacisk krokodylkowy. Komponent charakteryzuje się napięciem znamionowym wynoszącym 15 kV i występuje w kolorze czarnym.
Konstrukcja przewodu jest zgodna z normami bezpieczeństwa CAT IV 1000V oraz EN 61010, co pozwala na wykorzystanie go w wymagających warunkach pomiarowych.