Модель: T-WAPRZ003REKRO15KV
EAN: 5907624028975
Виробник: SONEL
Waga: 0.351 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ003REKRO15KV
Опис
Przewód pomiarowy 15kV z wtykiem bananowym i zaciskiem krokodylkowym
Przewód pomiarowy o długości 3 m został wyposażony w wtyk bananowy 4 mm oraz zacisk krokodylkowy. Element charakteryzuje się czerwoną izolacją i jest przeznaczony do pracy z napięciem znamionowym do 15 kV.
Konstrukcja przewodu zapewnia zgodność z normami bezpieczeństwa CAT IV 1000V oraz EN 61010. Produkt znajduje zastosowanie w wymagających środowiskach pomiarowych, gdzie wymagana jest odpowiednia izolacja przy wysokich napięciach.