Модель: T-WAPRZ003BUKRO15KV
EAN: 5907624029019
Виробник: SONEL
Waga: 0.38 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ003BUKRO15KV
Опис
Przewód pomiarowy 15kV, wtyk bananowy 4mm, zacisk krokodylkowy, 3m
Przewód pomiarowy marki Sonel charakteryzuje się budową obejmującą wtyk bananowy 4mm oraz zacisk krokodylkowy. Element ten przystosowany jest do pracy przy napięciu znamionowym wynoszącym 15kV.
Długość przewodu wynosi 3m, a jego izolacja posiada kolor niebieski. Produkt spełnia wymagania norm CAT IV 1000V oraz EN 61010.