Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ002YEBBF10
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ002YEBBF10 Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ002YEBBF10
Модель: T-WAPRZ002YEBBF10
EAN: 5907624029187
Виробник: SONEL
Waga: 0.07 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przewód pomiarowy 10A, 1kV, długość 2m, wtyk bananowy 4mm
Przewód pomiarowy SONEL o długości 2 metrów został wyposażony w wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja przewodu wykonana jest z izolacją typu PVC, natomiast materiałem styku jest nikiel. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym 10A oraz napięciem znamionowym 1kV.
W budowie przewodu uwzględniono bezpiecznik, a element został wykończony w kolorze żółtym. Wykonanie urządzenia jest zgodne z normami CAT IV 1000V oraz EN 61010.