Модель: T-WAPRZ002REBBF10
EAN: 5907624029170
Виробник: SONEL
Waga: 0.078 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ002REBBF10
Опис
Przewód pomiarowy 10A, 1kV, długość 2m, wtyk bananowy 4mm
Przewód pomiarowy o długości 2 metrów został wyposażony z obu stron we wtyki bananowe 4 mm. Produkt charakteryzuje się prądem znamionowym 10 A oraz napięciem znamionowym 1 kV, co umożliwia jego wykorzystanie w szerokim zakresie prac pomiarowych.
Konstrukcja przewodu wykonana jest z izolacji typu PVC, natomiast materiałem styku jest nikiel. Całość posiada zintegrowany bezpiecznik i spełnia wymogi normy EN 61010, posiadając kategorię bezpieczeństwa CAT IV 1000V. Przewód w kolorze czerwonym zapewnia stabilne połączenie w zestawach pomiarowych.