Модель: T-WAPRZ002GRBBF10
EAN: 5907624029163
Виробник: SONEL
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przewód pomiarowy SONEL WAPRZ002GRBBF10
Опис
Przewód pomiarowy 10A, 1kV, długość 2m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy marki Sonel o długości 2 metrów został wyposażony w wtyki bananowe o średnicy 4 mm umieszczone po obu stronach. Izolacja przewodu wykonana jest z PVC, natomiast styki pokryto niklem, co zapewnia parametry użytkowe zgodne z prądem znamionowym 10A. Element ten został skonstruowany z wbudowanym bezpiecznikiem.
Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w normie EN 61010 oraz posiada klasyfikację CAT IV 1000V. Przewód w kolorze zielonym przeznaczony jest do pracy przy napięciu znamionowym do 1kV.