Модель: T-WAADAPAT16P
EAN: 5907624025752
Виробник: SONEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Adapter gniazd trójfazowych SONEL WAADAPAT16P
Опис
Adapter gniazd trójfazowych 16A, 265V, IP40
Adapter gniazd trójfazowych o prądzie znamionowym 16A przeznaczony jest do współpracy z urządzeniami pomiarowymi. Urządzenie wyposażono w pięć biegunów oraz wtyk kątowy typu EU. Napięcie znamionowe konstrukcji wynosi 265V, a obudowa spełnia wymagania klasy szczelności IP40.
Produkt jest zgodny z normą EN 61010 i charakteryzuje się kategorią bezpieczeństwa CAT II 300V. Konstrukcja adaptera zapewnia bezpieczne połączenie w standardowych instalacjach trójfazowych wykorzystywanych podczas prac pomiarowych.