Модель: T-XN45600/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN45600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN45600/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na wartość wtórną przystosowaną do pomiaru. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym o natężeniu 600A oraz prądem wyjściowym 5A. Jest to konstrukcja 3-fazowa, co umożliwia równoczesną obsługę trzech torów prądowych.
Parametry pracy urządzenia obejmują klasę dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA. Element jest przeznaczony do montażu na szynie DIN przy wykorzystaniu połączeń śrubowych. Wymiary przeznaczone dla szyn prądowych wynoszą 3x 31mm x 31mm.