Модель: T-XN45500/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN45500/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN45
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN45 przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o natężeniu 500A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie dedykowane jest do instalacji trójfazowych, co pozwala na monitorowanie przepływu prądu w trzech fazach jednocześnie.
Model posiada klasę dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Konstrukcja umożliwia montaż na szynę DIN oraz mocowanie śrubowe. Przekładnik przystosowany jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 3x 31mm x 31mm.