Модель: T-XN45250/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN45250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN45250/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 250A na wartość wtórną 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Konstrukcja 3-fazowa urządzenia jest przystosowana do pracy z trzema szynami prądowymi o wymiarach 31mm x 31mm każda. Przekładnik zaprojektowano z myślą o instalacji na szynie DIN przy użyciu połączeń śrubowych.