Модель: T-XN35160/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN35160/5A
Опис
Przekładnik prądowy 160/5A, klasa dokładności 1
Trójfazowy przekładnik prądowy przystosowany do pracy z prądem wejściowym o wartości 160A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż na szynie DIN oraz przyłącze śrubowe. Przekładnik został zaprojektowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 3x 21mm x 25mm.