Модель: T-XN35125/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN35125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XN35125/5A umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie zostało zaprojektowane w wersji 3-fazowej, co pozwala na jednoczesną obsługę trzech torów prądowych. Konstrukcja przekładnika pozwala na prowadzenie szyn prądowych o wymiarach 3x 21mm x 25mm.