Модель: T-XN35100/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN35100/5A
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Trójfazowy przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA.
Element wyposażony jest w otwory przystosowane do szyn prądowych o wymiarach 3x 21mm x 25mm. Konstrukcja pozwala na montaż na szynie DIN oraz zapewnia połączenia za pomocą zacisków śrubowych, co ułatwia instalację w rozdzielnicach elektrycznych.