Модель: T-XN25125/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XN25125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XN25125/5A to urządzenie zaprojektowane do przekształcania prądów pierwotnych o wartości 125A na prądy wtórne o wartości 5A. Jest to model trójfazowy, charakteryzujący się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na szynie DIN oraz montaż śrubowy, co ułatwia instalację w szafach sterowniczych i rozdzielnicach. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szyną prądową o wymiarach 3 x 15mm x 25mm.