Модель: T-XMER8660800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660800/1A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu wejściowego na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym wynoszącym 800A oraz średnicą wewnętrzną otworu 51mm, co umożliwia współpracę z przewodami o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.