Модель: T-XMER8660600/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660600/5A
Опис
Przekładnik prądowy 600/5A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 51mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach prądowych.
Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, natomiast dla klas 0,5 oraz 1 maksymalne dopuszczalne obciążenie wzrasta do 15VA. Konstrukcja pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.