Модель: T-XMER8660500/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: klasa 0,2 przy obciążeniu do 3,75VA oraz klasy 0,5 i 1 przy obciążeniu do 10VA.
Element wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 51mm. Konstrukcja pozwala na montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach: 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.