Модель: T-XMER8660400/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy XMER8660400/5A jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Element charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 51mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach, w tym 21mmx51mm, 30mmx40mm, 31mmx51mm oraz 61mmx12,5mm.