Модель: T-XMER8660300/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, średnica wewnętrzna 51mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660300/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 51mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich gabarytach.
Konstrukcja przekładnika pozwala na jego montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.