Модель: T-XMER86601250/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER86601250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 1,25kA/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER86601250/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 1,25kA na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 przy maksymalnej mocy 15VA, oraz 0,5 i 1 przy maksymalnej mocy 20VA.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 51mm. Konstrukcja pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.