Модель: T-XMER8650800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 800A i prądzie wyjściowym 1A jest przeznaczony do transformacji wysokich wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie oferuje zróżnicowane klasy dokładności zależne od obciążenia znamionowego: 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 12,5VA, 0,5 przy 20VA oraz 1 przy 30VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.