Модель: T-XMER8650500/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, średnica wewnętrzna 46mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 500A i prądzie wyjściowym 1A jest przeznaczony do transformacji wysokich wartości prądu na sygnał pomiarowy. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 46mm.
Klasa dokładności urządzenia zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnej mocy 5VA, 0,5 przy 15VA oraz 1 przy 20VA. Przekładnik dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 12,5mmx50mm, 30mmx40mm, 40mmx30mm oraz 50mmx12,5mm.