Модель: T-XMER8650300/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, średnica wewnętrzna 46mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650300/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonych gabarytach. Wymiary szyny prądowej obsługiwanej przez ten model to 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.