Модель: T-XMER8560800/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560800/5A jest przeznaczony do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika została dostosowana do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 60mm lub 40mm x 50mm. Średnica wewnętrzna otworu dla przewodu wynosi 44mm, co umożliwia sprawną instalację w rozdzielnicach i szafach sterowniczych.