Модель: T-XMER8560800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu o wartości wejściowej 800A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 60mm lub 40mm x 50mm. Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 44mm, co umożliwia przeprowadzenie przewodów o odpowiednim przekroju.