Модель: T-XMER8560600/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560600/1A
Опис
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560600/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym na poziomie 600A.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA. Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 44mm.
Przekładnik jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mmx60mm oraz 40mmx50mm.