Модель: T-XMER8560400/1A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wtórnego o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 44mm. Konstrukcja umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 60mm oraz 40mm x 50mm.