Модель: T-XMER7450250/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.403 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/5A
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/5A służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych na wartości dostosowane do urządzeń pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 250A oraz wyjściowym 5A.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA. Komponent wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 41mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.