Модель: T-XMER7450250/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 250A z prądem wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach. Urządzenie jest przystosowane do pracy z szynami o przekrojach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.