Модель: T-XMER7450200/5A
Виробник: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w klasie dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 3,75VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 41mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o różnych wymiarach. Dopuszczalne rozmiary szyn wynoszą 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.