Модель: T-XMER7450200/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 3,75VA.
Konstrukcja elementu przewiduje średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.