Модель: T-XMER7450150/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 1, obciążenie 2,5VA
Przekładnik prądowy służy do transformacji prądu o wartości wejściowej 150A na wartość wyjściową 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.