Модель: T-XMER74501000/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER74501000/5A
Опис
Przekładnik prądowy 1000/5A, średnica wewnętrzna 41mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 1000A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 41mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o różnych wymiarach zewnętrznych, w tym 30mmx30mm, 40mmx20mm oraz 50mmx12,5mm. Dzięki tym wymiarom instalacyjnym urządzenie może być stosowane w różnorodnych układach pomiarowych w instalacjach elektrycznych.