Модель: T-XMER7440300/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440300/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 35mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach.
Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego. Dla obciążenia do 2,5VA uzyskuje klasę 0,2, przy obciążeniu do 5VA klasę 0,5, natomiast przy obciążeniu do 7,5VA klasę 1. Dopuszczalne rozmiary szyny prądowej wynoszą 12,5mmx40mm, 30mmx30mm oraz 40mmx12,5mm.