Модель: T-XMER7440150/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440150/5A
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy serii XMER 74-40 został zaprojektowany do transformacji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 12,5mm x 40mm, 30mm x 30mm oraz 40mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 35mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodów lub szyn o odpowiednim przekroju przez okno przekładnika.