Модель: T-XMER7440150/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440150/1A
Опис
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440150/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Komponent jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 12,5mm x 40mm, 30mm x 30mm oraz 40mm x 12,5mm.