Модель: T-XMER7440100/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440100/5A
Опис
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER 74-40
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 100A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu na szynach prądowych o wymiarach 12,5mm x 40mm, 30mm x 30mm oraz 40mm x 12,5mm.