Модель: T-XMER7430750/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430750/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 750A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednim przekroju.
Parametry dokładności przekładnika zależne są od obciążenia wyjściowego. Klasa dokładności 0,2 oraz 0,5 osiągana jest przy obciążeniu do 20VA, natomiast klasa 1 przy obciążeniu do 30VA. Konstrukcja przekładnika pozwala na wykorzystanie go z szynami prądowymi o wymiarach 15mm x 20mm, 20mm x 20mm oraz 30mm x 15mm.